Antmono Projesi

İstanbul Anadolu yakasında Ümraniye’de hayata geçen Ant Yapı’nın yeni projesi olan Antmono, bölgenin var olan değerine değer katacak.

30 milyon dolar yatırım bedeline sahip olan Antmono projesi 11 katlı tek blok halinde butik bir proje olarak yaşama geçiriliyor. Ant Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye’de hayata geçirilen Antmono projesi 11 katlı tek blokta toplam 87 konuttan oluşuyor. Teslimlerin 2017 yılının sonunda yapılması planlanan Antmono projesinde fiyatların önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

Antmono Ümraniye projesinde büyüklükleri 110 ile 225 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Toplam 87 adet konuttan meydana gelen Antmono projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor. Projedeki modüler sistem sayesinde daireler birleştirilerek 4 oda 1 salon şeklinde büyütülebiliyor.

Antmono Projesi Örnek Daire

Anadolu Yakası’nın yükselen trendi olan Ümraniye’nin en yeni konut projelerinden olan Antmono, müşterilerine birçok imkan tanıyor. İşte onlardan bazıları;
Lüks Özellik Açık yüzme havuzu, Standart Özellik Çocuk oyun alanları, Lüks Özellik Fitness merkezi, Standart Özellik Güvenlik, Standart Özellik Kameralı güvenlik, Ultra Lüks Özellik Deniz manzarası, Ultra Lüks Özellik Orman manzarası, Lüks Özellik Kapalı otopark, Standart Özellik Su Deposu, Standart Özellik Hidrofor, Standart Özellik Jeneratör, Standart Özellik Asansör, Standart Özellik Merkezi ısıtma, Standart Özellik Isı pay ölçer, Lüks Özellik Ebeveyn banyosu, Standart Özellik Balkon, İnşaat Teknikleri, Standart Özellik Yapı denetimi yapılmış, Standart Özellik Zemin etüdü yapılmış, Standart Özellik Deprem yönetmeliğine uygun, Standart Özellik Yalıtım yönetmeliğine uygun

Antmono Projesi Fiyatlar

Antmono projesinde büyüklükleri 110 ile 225 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Toplam 87 adet konuttan meydana gelen Antmono projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor. Projedeki modüler sistem sayesinde daireler birleştirilerek 4 oda 1 salon şeklinde büyütülebiliyor.
Ümraniye’de yükselen Antmono fiyatları 685 bin TL’den başlıyor. Antmono Ümraniye projesinde Ayrıca 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen Antmono Ümraniye projesinde şirket bünyesinde de alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor.

“Antmono Projesi” için 2 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir