Arya Rezidans Projesi

 Arya Rezidans projesi İstanbul’da son yılların konut ve ofis yatırımlarında cazibe merkezi olan Ümraniye bölgesinde yer alan, 40 yılı aşkın tecrübesi ile sektörde var olan Mutlu İnşaat, Beyaz İnşaat ve Uyum Yapı tarafından hayata geçirilecektir.

TEM ve Şile Otobanlarının kesişme noktalarında bulunması, hemen yanında Çakmak Metrosu ve yapımı süren Finans Merkezine 5 dakikalık mesafesi ile oluşturduğu ulaşım kolaylığı ile kaçırılmayacak bir yatırım fırsatı sunan Arya Rezidans aynı zamanda yaşamak için de seçkin bir ortam. Eşsiz manzarası, her daireye yetecek kapasitede kapalı otopark, sauna, fitness, lobi, seyir terası ve 7/24 güvelinliği ile Arya Rezidans’da seçkin bir hayat sizleri bekliyor… .

Arya Rezidans’da ailenizle birlikte güven ve huzur içinde yaşamanız için her türlü ayrıntı düşünüldü. Teknolojik imkanlarla 2007 deprem yönetmenliğine uygun olarak projelendirilen Arya Rezidans , konusunun uzmanı mimar, mühendis ve deneyimli ekibiyle inşa ediliyor. Yeni yapılan Üsküdar-Çekmeköy metro hattına 5 dakika yürüme mesafesiyle Arya Rezidans’da yaşarken artık ulaşım diye bir sorunuz olmayacak. Tüm İstanbul size sadece bir metro mesafesi uzaklığında kalacak…

Arya Rezidans Örnek Daire

Üstün kalite standartlarıyla hayatınızda yeni bir “seviye”nin kapılarını aralayan Arya Rezidans Projesi dahilinde, evinize girdiğiniz anda yüksek kaliteyi ve düşlediğiniz konforu hissetmeniz için modern bir mimari üslupla tasarlanan daireleri göreceksiniz. Ayrıca Arya Rezidans’ın tüm daireleri birinci sınıf malzemelerle donatılmıştır. Arya Rezidans’da ailenizle birlikte güven ve huzur içinde yaşamanız için her türlü ayrıntı düşünüldü. Teknolojik imkanlarla 2007 deprem yönetmenliğine uygun olarak projelendirilen Arya Rezidans Projesi konusunun uzmanı mimar, mühendis ve deneyimli ekibiyle birlikte sizlere en iyisini sunma amacıyla inşa ediliyor. Arya Rezidans ile birlikte sizlere sunulan ayrıcalıklardan bazıları ise şunlar:
2 Katlı Kapalı Otopark, Fitness, Sauna, Lobi, Çocuk Oyun Alanı, Bahçe, Yürüyüş Parkuru, Seyir, Teras, Güvenlik

Arya Rezidans Fiyatları

Mutlu İnşaat tarafından Ümraniye Çakmak Mahallesi’nde hayata geçirilen Arya Rezidans Konutları’nda 2+1 daireler ve loft konutlar bulunuyor. 85 metrekarelik 2+1 evlerin 350 bin lira ile 450 bin lira arasında değiştiği Arya Residans projesinde sınırlı sayıda konut için peşin ödemelere özel yüzde 10 indirim sağlanıyor. 60 dairenin yer aldığı Arya Rezidans projesinde çocuk oyun alanları, spor alanları, otopark, güvenlik, geniş yeşil alanlar gibi birçok seçenek bulunuyor. Proje konum olarak Ümraniye’nin göze lokasyonu Çakmak Mahallesi’nde inşa ediliyor.

“Arya Rezidans Projesi” için 3 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir