Aze Tower Projesi

Aze Tower Projesi İnşaat sektöründe İstanbul’un A plus projelerini hayata geçirmek hedefiyle yola çıkan Aze Grup’un 20 yıllık tecrübesiyle, yüksek kalitede yaşanabilir projelerinden biri.

Yaşam ve yatırım değeri yüksek bir proje olarak ön plana çıkan Aze Tower Projesi, farklı metrekarelerdeki konut tipleri ile insanlara ferah yaşam alanları sunuyor. Aze Tower’ı temelden çatıya tüm mimari detayları en ince ayrıntıları ile tasarlayarak inşa eden Aze Grup, tecrübesinin en titiz örneği olan Aze Tower’ı sizlere sunuyor. Aze Tower insanların 7 gün 24 saat tatil havasında yaşam sürecekleri, her yönü ile mükemmel yaşam alanları oluşturmak amacıyla inşaa edilmiştir.

Proje konumuyla Ümraniye’nin merkezi yerinde yer alıyor. Proje, Soyak Metro İstasyonu’na 400 metre, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne 1 kilometre, Canpark AVM’ye 2.3 kilometre, Atakent Metro İstasyonu’na 2.5 kilometre mesafede yer alıyor. Ayrıca proje, Tepeüstü TEM ve Şile bağlantısına 3 kilometre, Buyaka-IKEA’ya 4 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 9 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 14 kilometre, Sabiha Gökçen Havalalanı’na ise 28 kilometre mesafede yer alıyor.

Aze Tower Örnek Daire

Kapalı havuz, kapalı spor salonu, fitness alanı, açık ve kapalı otopark, çocuk oyun parkı, sauna, Türk Hamamı, seyir terası gibi onlarca sosyal alanı ile dolu dolu bir yaşam sunan AZE Tower Projesi’nde çalışan aileler için mükemmel özelliklerde kreş de düşünülmüş. AZE Tower’ın kreşi sayesinde çocuklar mutlu bir şekilde vakit geçirecek. Çocukları güvende olan ailelerin de aklı onlarda kalmayacak. Ayrıca Aze Tower’da; A Tipi, B Tipi, C Tipi ve D Tipi olmak üzre, her türden ihtiyaca hitap edecek daireler bulunmaktadır.

Aze Tower Fiyatları

Ümraniye’de tek bloktan oluşan Aze Tower projesi Aze Grup imzası ile inşa ediliyor. Projede 15 adet 1+1, 15 adet 2+1, ve 45 adet 3+1 olarak toplam 75 konut bulunuyor. Aze Tower projesinde daire fiyatları 300 bin liradan başlıyor.

1+1 daireler 300 bin lira ile  400 bin lira arasında değişiklik göstermektedir.

2+1 daireler 465 bin lira ile  570 bin lira arasında değişiklik göstermektedir.

3+1 daireler 1 milyon lira’dan başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

“Aze Tower Projesi” için bir cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir