Beyce Konakları Ümraniye

Beyce Konakları Ümraniye projesi, Ümraniye Tantavi Mahallesi’nde yükseliyor. Beyce Konakları Ümraniye’de müşterilerine 2+1’den 5+1’e kadar farklı konut seçenekleriyle beraber fiyatları 610 bin TL’den başlayan bir projede yer alma imkanı sunuyor.

Eylül 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan Ümraniye konut projesi Beyce Konakları’nda peşin ya da banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor. Üsküdar-Çekmeköy metro durağına yürüme mesafesinde yer alan proje, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Altunizade’ye 5 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 15 dakika, Kadıköy7e ise 15 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Faber Gayrimenkul tarafından İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye Tantavi Mahallesi’nde hayata geçirilen Beyce Konakları projesi 5 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 33 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Beyce Konakları projesi toplamda 4 bloktan oluşuyor. Projede 2+1 daireler brüt 115 metrekare, net 68 metrekare, 3+1 daireler ise brüt 135 metrekare, net 83 metrekare büyüklükte tasarlanıyor. Projede daireler birleştirilerek 4+1 ve 5+1 konut tipleri oluşturulabiliyor.

Beyce Konakları Örnek Daire

Beyce Konakları; konumu ile trafik, gürültü ve stresten uzak, merkezi noktalara da saatlerle değil dakikalarla gidebileceğiniz Beyce bir yaşamı sizlere sunuyor. Çocuk oyun alanları, kamelya alanları, basket ve mini futbol sahası, kapalı otoparkı ve 7/24 güvenliğiyle huzurlu ve konforlu bir yaşam sizleri bekliyor. Sosyal tesislerinde günün yorgunluğunu atacağınız kapalı havuzu, hamamı, saunası, bay ve bayan fitness salonları, çocuk oyun alanları ile sağlıklı ve zinde bir yaşamı sizlere vaadediyor.

Salonun döşemelerinde birinci sınıf lamine parke bulunacak olan Beyce Konakları’nda, 6cm yüksekliğinde süpürgelik kullanılacaktır. Duvarlar alçı sıva üzeri plastik veya saten boya yapılacaktır. Tavanlar alçı sıva üzeri plastik boya ile boyanacaktır. Kartonpiyer ve ışık bantı uygulaması yapılacaktır.

Odaların döşemelerinde ise laminat parke olacaktır. 6cm yüksekliğinde süpürgelik kullanılacaktır. Duvarlar alçı sıva üzeri saten boya veya dekoratif kağıt kaplama olacaktır. Tavanlar alçı sıva üzeri plastik boya olacaktır. Tüm odalara kartonpiyer uygulaması yapılacaktır.

Mutfakta vitrifiye malzemeleri ve armatürler TSE belgeli yerli üretim olacaktır. Döşemeler birinci sınıf TSE belgeli seramik kaplanacaktır. Mutfak dolapları projesine uygun ahşap veya ahşap ürünü, membran kaplama veya Glossmax yapılacak, Termikel marka ankastre ocak, davlunbaz ve fırın konulacaktır.Tüm mutfaklar 1. sınıf olacaktır. Dolap kapaklarında ahşap kaplama veya polimerik laminat kaplama malzemelerden biri kullanılacaktır. Dolap gövdeleri MDF Lam olacaktır.

Banyo ve tuvalette vitrifiye malzemeleri ve armatürler 1. sınıf TSE belgeli olacaktır. Döşemeler birinci sınıf dekoratif seramik olacaktır. Duvarlar birinci sınıf dekoratif tavana kadar fayans olacaktır. Dekoratif bordür uygulaması yapılacaktır. Tavanlar asma tavan olacaktır. Hilton lavabolu birinci sınıf banyo dolabı kullanılacaktır. Çamaşır makinesi için tesisat döşenecektir. Uygun ebatta akrilik duş teknesi ve duşakabin konulacaktır.

Beyce Konakları Fiyatları
Toplam 224 konuttan oluşan Beyce Konakları Ümraniye projesinde 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Projede 2+1 daireler brüt 115 metrekare, net 68 metrekare, 3+1 daireler ise brüt 135 metrekare, net 83 metrekare büyüklükte tasarlanıyor. Projede daireler birleştirilerek 4+1 ve 5+1 konut tipleri oluşturulabiliyor. Beyce Konakları fiyat listesi şöyle;
2+1 daireler 610 bin TL’den,
3+1 dairler ise 720 bin TL’den başlıyor.

 

“Beyce Konakları Ümraniye” için 2 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir