Emporia İstanbul Projesi

İstanbul Anadolu yakasında Ümraniye Şerifali’de inşa edilen Emporia İstanbul projesi AKS Yapı tarafından yaşama geçiriliyor.

12 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen proje 4 blok olarak tasarlandı. Toplam 536 adet konuttan meydana gelen Emporia İstanbul projesinde 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon konut seçenekleri yer alıyor. Projede 1+1 daireler 63 ila 76 metrekare, 2+1 daireler 93 ila 101 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Emporia İstanbul projesinde konutların yanı sıra alanları 50 metrekare ile 1.000 metrekare arasında değişen dükkan ve mağazalar bulunuyor. Alışveriş caddesi olarak kurgulanan ticari birimler hem site sakinlerine hem de çevrede yaşayanlara hizmet verecek. Ayrıca Emporia İstanbul projesi E-5’e, TEM’e ve İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne yakın mesafede konumlanıyor.

Emporia İstanbul Örnek Daire

Ümraniye’nin çehresini değiştirecek projelerden biri olan Emporia İstanbul müşterilerine;
Toplu Taşıma, 24 Saat Güvenlik, Cafe, Yeşil Alan, Çocuk Yüzme Havuzu, Çocuk Parkı, Restaurant, Alışveriş Merkezi, Hamam, Masaj Salonu, Fitness Salonu, Sauna, Yürüyüş Alanları, Açık Yüzme Havuzu, Kapalı Otopark gibi birçok hizmeti sunuyor.

Emporia İstanbul Fiyatlar

1+1 daireler 369000 TL
2+1 daireler ise 520000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor
Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Emporia İstanbul projesinde yüzde 50 peşinat ödendikten sonra kalan tutar 36 ay vade farksız ya da yüzde 40 peşinatla 24 ay vade farksız taksitlendirilebiliyor. Ayrıca yüzde 40 peşinat ile 12 ay eşit taksit, kalan tutar ise 18. ayın sonunda banka kredisi ile ödenebiliyor.

“Emporia İstanbul Projesi” için bir cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir