Enplaza İstanbul Finans Merkezi

Enplaza İstanbul Finans Merkezi ticaret hayatının kalbindeki konumuyla karlı ve avantajlı iş imkanları sunan bir proje olarak yer alıyor.

Geleceği YenileyEN Plaza sloganıyla hayata geçirilen Enplaza İstanbul Finans Merkezi iş ve finans dünyasının kalbi olan Ümraniye’de kazançlarıyla geliştiren, yatırım fırsatlarıyla büyüten bir seçenek sunar. Metroya, köprülere, havaalanına yakın lokasyonu, EN Yapı tecrübesiyle şekillenen mimarisi ve benzersiz avantajlarıyla ENPlaza ofis katları ve dükkan seçeneklerini inceleyin. Finans merkezinin yanı başında, işinizin geleceğini garantiye alın.

Modüler ve Güvenli Yatırım İmkanı Enplaza İstanbul Finans Merkezi ister tek tek ister tam kat ofis ve farklı metrekarelerde dükkan seçenekleriyle hayal ettiğiniz iş yeri için benzersiz fikirler verir. EN Plaza’da, ister işinizi büyütmek isterseniz yatırım amaçlı ofis ya da dükkan sahibi olabilirsiniz. Sektörünün en deneyimli yapı şirketlerinden biri olan EN YAPI güvencesiyle her koşulda kazançlı çıkarsınız.

En Plaza Örnek Daire

Mükemmel çalışma sistemiyle EN Plaza hem dükkan hem ofis katlarında, konumu, mimarisi, fonksiyonel iç tasarımı ile ideal çalışma ortamı sağlar. İş ve finans dünyasının kalbi geliştirilen, yatırım fırsatlarıyla işinizi büyütEN Plaza’da yeriniz hazır. Ofis ya da dükkan seçeneklerini http://enplaza.com.tr/ inceleyebilirsiniz. Koşullarınıza en uygun çözümleri EN Plaza’da bulacaksınız.

En Plaza Fiyatları

Geleceği YenileyEN Plaza sloganıyla hayata geçirilen Enplaza İstanbul Finans Merkezi projesinin​ fiyat bilgisi henüz tam olarak netleşmedi. Lokasyonu ile dikkat çeken En Plaza iş ve finans dünyasının kalbi Ümraniye’deki yatırım fırsatlarıyla sizleri bekliyor. Ön Satış Dönemine ve Peşin ödemeye özel indirimlerden yararlanmak için http://enplaza.com.tr/ adresindeki formu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

“Enplaza İstanbul Finans Merkezi” için 2 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir