Merosa İnternational Tower Ümraniye

Merosa Şirketler Grubu Türkiye’de yatırım yapmayı sürdürüyor. Şirket Merosa International Tower Ümraniye projesini geçtiğimiz günlerde görücüye çıkardı.Toplamda yaklaşık 105 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yükselen Merosa International Tower Ümraniye projesi, Merosa Şirketler Grubu güvencesiyle İstanbul’un yükselen değerlerinden birisi olan Ümraniye bölgesinde hizmete girecek.

Merosa International Tower projesinde, projeye özel helikopter pisti yer alıyor. Merosa International Tower adıyla hayata geçirilen bu proje toplam 225 milyon dolar yatırım bedeline sahip. Ruhsat aşamasında olan Merosa International Tower projesi tek blok olarak dizayn ediliyor.

Merosa International Tower’da yüzme havuzu, spor alanları gibi sosyal donatılar bir arada bulunuyor. Ruhsat aşamasında olan Merosa International Tower projesi 2020 yılında tamamlanacak. Toplam 51 kattan meydana gelen Merosa International Tower projesinde residence, ofis katı, toplantı salonları, misafir ağırlama bölümleri, fitness salonu, sosyal aktivite alanları, restaurantlar ve marka cafeler bir arada yer alıyor.

Merosa İnternational Tower Ümraniye Örnek Daire

Lüks yaşamın öncülüğünü yapabilecek bir proje olan Merosa İnternational Tower’da yüzme havuzu, spor alanları gibi sosyal donatılar bir arada bulunuyor. Ayrıca bir ilk olarak Merosa International Tower projesinde, projeye özel helikopter pisti yer alıyor. Tüm bunların dışında projenin sahip olduğu ve sunacağı bazı fırsatlar şunlar;
Toplu Taşıma, 24 Saat Güvenlik, Cafe, Yeşil Alan, Sosyal Tesis, Çocuk Parkı, Spor Salonu, Fitness Salonu, Yürüyüş Alanları, Kapalı Yüzme Havuzu, Açık Yüzme Havuzu, Kapalı Otopark, Açık Otopark

Merosa International Tower Ümraniye Fiyatları

225 milyon dolar yatırım değerine sahip olan Merosa International Tower Ümraniye projesi 93 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek. 225 milyon dolar yatırım değerine sahip olan Merosa International Tower Ümraniye projesi 93 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek. İstanbul Ümraniye’de inşa edilecek olan Merosa International Tower Ümraniye projesi lokasyonu ile dikkat çekiyor. Fiyat detaylarının henüz netlik kazanmadığı Merosa İnternational Tower Ümraniye projesinde daire tipleri, metrekareleri ve ödeme seçenekleri önümüzdeki günlerde belli olacak.

“Merosa İnternational Tower Ümraniye” için 2 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir