Quant Residence Projesi

E7 Grup tarafından hayata geçirilen Quant Residence projesi İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir’de yer alıyor. 4 bin metrekare arsa alanı üzerine yayılan Quant Residence projesi Zemin +16 kat ile zemin + 4 katlı iki blok halinde yükseliyor.

Bir rezidanstan beklentileriniz nelerdir? Çok daha fazlası Quant’da. Quant Rezidans; rahat, kullanışlı ve elit bir yaşam sunuyor. Ailenizle keyif içinde yaşayabileceğiniz bir yuva sıcaklığının yanı sıra, çok farklı imkanları da bir arada bulabileceğiniz bir yaşam platformu. Bu platformda, siz ve aileniz için tüm detayları düşünülmüş lüks bir hayatın keyfine varacaksınız.

Kapalı otopark hizmeti, sosyal imkanları ve her dairedeki kat bahçeleri ile konforlu ve mutlu bir yaşamın kapılarını aralayacaksınız. Toplam 66 adet konuttan meydana gelen Quant Residence projesi butik konseptte yaşama geçiriliyor. Proje Ataşehir’e 1 kilometre mesafede konumlanıyor.

Quant Rezidence Örnek Daire

Quant Rezidans farklı beğenilere ve ihtiyaçlara hizmet eden, akıllı ev sistemine sahip daire seçenekleri ile size ve ailenize uygun konforu sağlar. Quant Rezidans’ın sunduğu çeşitli imkanlardan bazıları ise şunlar;
Standart Özellik Yapı denetimi yapılmış, Standart Özellik Zemin etüdü yapılmış, Standart Özellik Deprem yönetmeliğine uygun, Standart Özellik Yalıtım yönetmeliğine uygun, Standart Özellik Radye temel, Lüks Özellik Açık yüzme havuzu, Lüks Özellik Çocuk yüzme havuzu, Standart Özellik Çocuk oyun alanları, Lüks Özellik Sauna, Lüks Özellik Fitness merkezi, Lüks Özellik SPA, Lüks Özellik Kapalı otopark, Standart Özellik Su Deposu, Standart Özellik Jeneratör, Standart Özellik Asansör, Standart Özellik Sprinkler sistemi, Standart Özellik Merkezi ısıtma, Standart Özellik Isı pay ölçer, Lüks Özellik Ebeveyn banyosu, Lüks Özellik Ebeveyn giyinme odası

Quant Rezidence Fiyatlar

1+1 Konutlar 390000 TL’den
2+1 Konutlar 600000 TL’den
3+1 Konutlar 650000 TL’den
4+1 Konutlar ise 990000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

“Quant Residence Projesi” için 2 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir