Sinpaş Finans Şehir

Sinpaş tarafından İstanbul’un Anadolu yakasındaki gayrimenkul projelerinde gözde ilçesi ilçelerinden biri olan Ümraniye’nin Çakmak mahallesinde hayata geçirilecek olan Finans Şehir projesi 141 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa edilecek.

Finans Şehir’de kat planları

Etaplar halinde yapılacak projenin tamamında büyüklükleri 46 ile 219 metrekare  arasında değişen; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planlarında 2 bin 750 konut,  ofisler, alışveriş mağazalarından oluşan bir park, ofisler ve 36 bin 500 metrekare büyüklüğünde bir şehir parkı inşa edilecek. Bölgedeki dikey yapılaşmanın aksine Finans Şehir mahalle konseptinde yatay yapılanmayla projelendirildi.

Sosyal alanlar

Parkın yanısıra yeşil alanların da bolca yer aldığı projenin sosyal donatı alanları arasında; çocuklar için oyun alanları ve parklar, yürüyüş ve bisiklet yolları, gölet, yeme-içme alanları, alışveriş caddesi, kapalı otopark alanları, 7/24 güvenlik bulunuyor.

Satış fiyatları ve ödeme planı

28 eylül 2017 tarihinde düzenlenen lansman toplantısıyla kamuoyuna ve yatırımcılara tanıtılarak satışlarına başlanan Finans Şehir projesinde satış fiyatları 475.000 TL’den başlıyor.  Yüzde 1 peşinle 36 ay vade farksız taksit yapılabilen projede konut teslimlerinin aralık 2019’dan sonra başlaması planlanıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir