Sinpaş Gökorman Projesi

Sinpaş Gökorman Projesi Sinpaş GYO tarafından Ümraniye’de hayata geçirilen ve 1+1’den 4+1’e kadar değişen tiplerde toplam 420 konuta yer verilen bir konut projesidir. Mayıs 2019’da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Sinpaş Gökorman projesinde, dairelerin büyüklükleri 48 metrekare ile 190 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Sinpaş Gökorman, Sinpaş GYO tarafından Ümraniye’de hayata geçirilen ve 1+1’den 4+1’e kadar değişen tiplerde toplam 420 konuta yer verilen bir konut projesidir. Mayıs 2019’da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Sinpaş Gökorman projesinde, dairelerin büyüklükleri 48 metrekare ile 190 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.Ön satışları 29 Nisan Cumartesi günü başlayan ve hala devam eden Sinpaş Gökorman Projesi için lansman öncesi döneme özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa çıkan projede fiyatlar da belli oldu. Ataşehir’e 10 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve TEM bağlantı yoluna birkaç dakika, metroya ise yürüme mesafesinde yükselen projede yer alan Simpaş Gökorman konutlarının fiyatları 299 bin 430 TL ile 1 milyon 254 bin 500 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Sinpaş Gökorman projesi Şile yolu üzerinde inşa edilmekte ve sunduğu doğayla iç içe yaşamın yanı sıra yüksek prim fırsatıyla da müşterilerinin dikkatini çekmektedir. Konut yatırımcısına ideal bir yatırım fırsatı sunan proje, şeffaf oda sistemiyle sakinlerine geniş bir orman manzarası vaat ediyor. Ayrıca Sinpaş Gökorman projesinde kişilere özel ödeme planları da uygulamaya konularak, işler müşteriler için çok daha kolay hale getiriliyor.

Sinpaş Gökorman Örnek Daire

Özel ısıtma sistemiyle yaz kış demeden göz alıcı manzaranızın tadını çıkaracağınız Şeffaf odalara sahip olan Sinpaş Gökorman dairelerinde ister dinlenin, ister dostlarınızla keyifli vakit geçirin.

Doğayla iç içe olan Sinpaş Gökorman’da her mevsimin güzelliğini ve doğanın renk değişimine şahit olabileceksiniz. Bunun yanında yeni bir mevsimin başlangıcının heyecanını da canlı olarak yakından inceleme ayrıcalığına sahip olacaksınız.Ayrıca Sinpaş Gökorman Projesi kapsamında ağaçlar yerden başlayıp evinizle birlikte gökyüzüne kadar yükseliyor. Gökyüzü ve orman manzarasını aynı anda sunan Sinpaş Gökorman’la manzara keyfine doyacaksınız. 100 metre yükseklikte bile ağaçların hemen yanı başında olabilme ayrıcalığı sizlere sunan Sinpaş Gökorman’ın neresinden bakarsanız bakın manzaranızla kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Tüm bunların dışında var olan spor merkezi, sauna, spa, buhar odası ve kapalı havuz ayrıcalıklarıyla Sinpaş Gökorman’da bedeninizi zinde tutacak ve ruhunuzu besleyeceksiniz. Doğanın güzelliklerini ve Sinpaş Gökorman’ın size sunduğu ayrıcalıklardan yararlanırken tabii ki çocuklarınız için var olan oyun alanları sayesinde çocuğunuzun rahat ve güvenilir bir şekilde çocukluğunu yaşamasına en yakından bizzat şahit olacaksınız. Özel günler ve gösteriler için çocuklara özel olarak tasarlanan Orman Parkında çocuğunuz Sinpaş Gökorman’da doğayla iç içe büyüyecek…

Sinpaş Gökorman Fiyatları

1+0 Daireler, 45-57 m² aralığındadır ve fiyatları 299 bin 430 TL ile 382 bin 656 TL arasında değişiklik göstermektedir.

1+1 Daireler, 75-88 m² aralığındadır ve fiyatları 450 bin 315 TL ile 577 bin 999 TL arasında değişiklik göstermektedir.

2+1 Daireler, 104-140 m² aralığındadır ve fiyatları 596 bin 264 TL ile 781 bin 866 TL arasında değişiklik göstermektedir.

3+1 Daireler, 135-190 m² aralığındadır ve fiyatları 779 bin 199 TL ile 1 milyon 254 bin TL arasında değişiklik göstermektedir.

4+1 Daireler, 181-188 m² aralığındadır ve fiyatları 1 milyon 51 bin TL ile 1 milyon 172 bin TL arasında değişiklik göstermektedir.

“Sinpaş Gökorman Projesi” için 2 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir