Smart City Projesi

Si Yapı tarafından Ümraniye’de edilen Smart City Projesi kapmsaında 200 konut yer alıyor. 1+1.2+1,3+1 ve 4+1 daire seçenekleri şeklinde tasarlanan Smart City Projesi dahilindeki dairelerin büyüklükleri 70 metrekareden başlayıp 200 metrekareye kadar yükseliyor.

2 bloktan meydana gelen Ümraniye Smart City konut projesinde toplam 200 daire yer alıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşan Ümraniye Smart City fiyatları ise metrekare bazında 5 bin 500 TL’den başlıyor.

Ümraniye Smart City projesinde banka kredi ile konut sahibi olunabiliyor. Projede ayrıca kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor. Si Yapı Smart City projesinin sosyal olanakları arasında ise spor alanları, fitness merkezi, otopark, sauna, yüzme havuzu, spa ve güvenlik yer alıyor.

Ümraniye Smart City Örnek Daire

15 katlı iki blok halinde yükselen S(!)mart City Evleri projesinde süs havuzu, kreş, çocuk oyun alanları, cafe, sauna, kapalı otopark gibi sosyal olanaklar yer alıyor. Bunların dışında ise; Gri su sistemi, akıllı ev sistemi, ısı istasyonu, yerden ısıtma, merkezi klima sistemi, ankastre, kapalı otopark, doğramalar, mutfak ve banyo tezgahları, cephe kaplaması, vitrifiye ve tesisat gibi birçok ayırt edici özellik Smart City Projesi tarafından müşterilerine sunuluyor.

Ümraniye Smart City Fiyatlar

1+1 konutlar 400000 TL’den
2+1 konutlar 655000 TL’den
3+1 konutlar ise 990000 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor.

“Smart City Projesi” için 2 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir