Ümraniye Konut Projeleri

İstanbul’un sakin bölgesi olarak bilinen Anadolu Yakası’nın gelişmekte olan ilçelerinden Ümraniye Konut Projeleri dahilinde satılık konut fiyatları 200 bin TL ila 450 bin TL arasında değişiyor.

Anadolu Yakası’nın en kalabalık ilçesi olan Ümraniye, İstanbul’un eski ancak son yıllarda değerlenen ilçelerinden biridir. Metronun gelmesine az bir zaman kala Ümraniye konut projeleri hız kesmeden devam ediyor. Bölgenin en uygun konut projelerinin yapıldığı ilçede bundan 1-2 sene sonra bu fiyatların 1,5-2 katı fiyatlara ev satışı olabileceği söyleniyor.

İlçede hayata geçirilen ulaşım projeleri ve devam eden kentsel dönüşüm süreci emlak fiyatlarında da yükselişe neden oldu. Göç alan bir ilçe olan Ümraniye’de konut fiyatlarındaki yükseliş dikkat çekiyor. Bölgede 2015 yılında 2 bin 319 TL olan metrekare fiyatları, 2017 verilerine göre 3 bin 547 TL’ye yükselmiş durumda. Ümraniye’de satılık konut fiyatları 266 bin TL ila 443 bin TL arasında değişiyor. Ümraniye’den satın alınan bir konutu yatırım geri dönüş süresi ise 21 yıl.

Son yıllarda Ümraniye’de yapılan ve yapılmaya devam edilen bazı konut projeleri şunlardır;

Avrupa Konutları Yamanevler Projesi

Sinpaş Finans Şehir Ümraniye Projesi

Beyce Konakları Ümraniye

Butiq Yaşam Ümraniye

Dekon Luna Ümraniye Projesi

New Loca İstanbul

Enplaza İstanbul Finans Merkezi

Sinpaş Gökorman

Arya Rezidans

Aze Tower

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir