Work Up 5.50 Projesi

Tatar Yapı imzası taşıyan ve İstanbul Anadolu Yakası’nda, Ümraniye’de hayata geçirilen Work Up 5.50 Projesi 1000 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.

Projede 40 bin metrekare satılabilir alana sahip olan Work Up 5.50 projesinde resepsiyon hizmetleri, bellboy hizmetleri, araç hizmetleri sunuluyor. Ayrıca Work Up 5.50 projesi sahip olduğu lokasyon ile de dikkatleri çekiyor.

Work Up 5.50 projesi İstanbul Finans Merkezi’ne 2 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 10 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 13 kilometre, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 25 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 kilometre mesafede bulunuyor.

Work Up 5.50 Örnek Daire

Work Up 5.50 projesinde; Standart Özellik Güvenlik, Standart Özellik Kameralı güvenlik, Lüks Özellik Kapalı otopark, Standart Özellik Asansör, Standart Özellik Merkezi ısıtma, Standart Özellik Isı pay ölçer, Ultra Lüks Özellik Rezidans hizmetleri, Standart Özellik Yapı denetimi yapılmış, Standart Özellik Zemin etüdü yapılmış, Standart Özellik Deprem yönetmeliğine uygun, Standart Özellik Yalıtım yönetmeliğine uygun gibi birçok özellik müşterilere sunuluyor.

Work Up 5.50 Fiyatlar

Work Up 5.50 projesinde fiyatlar, metrekareye bağlı olarak değişiyor. İş dünyasının canlılığını ve rengini yansıtacak olan projedeki ofislerin büyüklükleri 220 ile 227 metrekare arasında değişiyor. Projedeki ofislerin metrekaresi ise 5 bin TL’den satışa sunuluyor.

“Work Up 5.50 Projesi” için 2 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir